شبکه اختصاصی مجازی

امروزه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای اتصال دفاتر مختلف خود در سطح کشور نیازمند بستری امن، معتبر و باکیفیت هستند. شرکت ارتباطات مبین‌نت با ارائه شبکه اختصاصی مجازی در ۱۳۰ شهر کشور، گزینه‌ای مطمئن برای پاسخ به این نیاز است.

اینترنت پایدار برای هر ایرانی

پایتخت، کلان‌شهرها، شهرهای بزرگ و کوچک تحت پوشش شبکه گسترده مبین‌نت هستند. امروز در بیش از ۱۳۰ شهر خدمات وایمکس را عرضه کرده‌ایم. ما به سرعت تمام کشور را زیر پوشش خواهیم داشت؛ در هر کجای ایران که باشید مبین‌نت با شماست.

اینترنت شخصی در هر کجا

اینترنت شخصی مبین‌‌نت برای شمایی است که در طول روز سفرهای درون و برون شهری فراوان و نیاز به اینترنت دارید. مودم جیبی مبین‌نت به اندازه یک تلفن همراه است. بدون نیاز به برق تا ۳ ساعت آنلاین می‌ماند و قابلیت شارژ با USB دارد.

انواع مودم متناسب با نیاز کاربر

تنوع مودم‌های مبین‌نت باعث شده تا کاربران در هر لحظه و در هرکجا توانایی دسترسی به اینترنت را دارا باشند. چه در درون خانه، چه در فضای باز و چه در نقاط با دسترسی سخت!
برخی از انواع مودم‌های مبین‌نت عبارتند از:
مودم‌های رومیزی
مودم‌های قابل حمل با قابلیت شارژ
مودم‌های فضای باز

نسل جدید خدمات مشترکان

نسل جدید صفحه مشترکان مبین‌نت را در تمام ابزارهای قابل اتصال به اینترنت به صورت متناسب‌سازی شده مشاهده کنید. اگر از گوشی تلفن همراه Android یا iOS استفاده می‌کنید ابزار پشتیبانی ویژه تلفن همراه را از اینجا دریافت کنید.